facebook

Aktualności

SUKCES PAULINY!
SUKCES PAULINY!

Dzisiaj poznaliśmy zwyciężczynie rozgrywanych w Grudziądzu eliminacji do XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Miło nam poinformować, że reprezentantka naszego klubu Paulina Nowak okazała się bezkonkurencyjna w kategorii 46 kilogramów!

Paulina w pierwszej swojej walce skrzyżowałarękawice z Aleksandrą Szymańską z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej. Przewaga zawodniczki Adrenaliny była tak wielka, że trener z Tarnowa poddał swoją zawodniczkę w drugiej rundzie. W półfinale na Paulinę czekała doświadczona pięściarka klubu Boxing Sokółka Róża Asanowicz. Paulina Nowak znowu zaprezentowała świetną formę i zdecydowanie zwyciężyła reprezentantkę młodzieżowej kadry Polski 3-0. W dzisiejszym finale trenująca na co dzień pod okiem Katarzyny i Krzysztofa Wrońskich Paulina miała zmierzyć się z Roksaną Giersz, jednak bokserka klubu Team Chojnice nie przystąpiła do rywalizacji z powodu kontuzji.

W taki oto sposób Paulina Nowak, która w sierpniu będzie obchodzić 16 urodziny odniosła swój pierwszy, ale na pewno nie ostatni sukces na pięściarskim ringu. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.