facebook

Dla Kobiet

Są to zajęcia przeznaczone dla:

  • żywiołowych, dynamicznych kobiet znudzonych rutyną codziennych ćwiczeń
  • kobiet dbających o swoją sylwetkę, ponieważ znakomicie poprawiają kondycję i kształtują wszystkie partie mięśni
  • kobiet, które potrzebują rozładować napięcie i frustracje dnia codziennego, ponieważ zajęcia te niwelują zmęczenie umysłowe i dodają energii do działania!

 

Kick-boxing:

Na tych zajęciach wielokrotna Mistrzyni Polski w boksie i kick-boxingu Katarzyna Czuba-Wrońska wprowadzi Cię w świat sportów walki. Wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, łączy elementy profesjonalnego treningu i walki, co wpływa na atrakcyjność zajęć. Dzięki treningom poznasz ciekawe kombinacje ciosów stosowanych w kick-boxingu – uderzeń pięścią i kopnięć, a także obron stosowanych w samoobronie, przez co poczujesz się pewniej. Różnorodność ćwiczeń znakomicie poprawi twoją kondycję, rozwinie koordynację ruchową, wzmocni mięśnie – modelując równomiernie twoją sylwetkę.

BOKS:

Boks to atrakcyjna forma ćwiczeń coraz bardziej popularna wśród pań. Dzięki treningom spalisz zbędne kalorie, poprawisz swoją kondycję, a przy okazji nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów i obron stosowanych przed atakiem, przez co poczujesz się pewniej. To intensywny trening modelujący równomiernie twoje ciało. Boks rozwija wszystkie zdolności motoryczne: siłę, szybkość, wytrzymałość, równowagę oraz koordynację ruchową. Dodaje energii i pewności siebie!

Chcesz poczuć większą pewność siebie i zyskać przy tym zgrabną sylwetkę?

Te zajęcia są dla Ciebie!

Zadzwoń: 505 604 462