WOJTASIŃSKI Z BRĄZEM MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek zostały rozegrane w Toruniu w dniach 4-10.12.2023 roku. Nasi zawodnicy walczyli ze zmiennym szczęściem:
Mateusz Wojtasiński , startujący w wadze 71 kg zdobył brązowy medal. Mateusz wygrał w eliminacjach z Antonim Sprengelem, natomiast w ćwierćfinale odprawił Pawła Michalika. W walce półfinałowej musiał uznać wyższość Damiana Durkacza (olimpijczyka z Tokyo), który został złotym medalistą tej kategorii wagowej.
Alicja Klimala, wystartowała w wadze 52 kg i w ćwierćfinale odpadła z Nikolą Prymaczenko. Anastazja Janeczek startująca w wadze 63 kg przegrała swoją walkę ćwierćfinałowa z Anastazją Michałek. Natomiast Filip Kamiński, boksujący w wadze 80 kg odpadł w walce eliminacyjnej z Jakubem Kasprzakiem.