DARIA SZLUFARSKA NA PODIUM PUCHARU POLSKI
Nasi zawodnicy wystartowali w Pucharze Polski U-15 i U-17, który w dniach 21-26.11.2023 roku odbywał się w Ciechocinku. Daria Szlufarska startująca w kategorii wagowej 46 kg, pokonała w pierwszej walce jednogłośnie na punkty Milenę Wesołowską z Gliwic. W walce półfinałowej spotkała się z Gabrielą Wawszczyk z Jaworzna i po bardzo dobrej walce, musiała uznać wyższość rywalki, zdobywając tym samym brązowy medal. Natan Jędrzejczyk nasz młodzik boksujący w wadze 70 kg, skrzyżował rękawice z Maksymem Bralchuk z Poznania i nieznacznie przegrał ten pojedynek 2:1.  Bartosz Gregorczuk wystartował w wadze 80 kg i w pierwszej walce pokonał przed czasem w 3 rundzie zawodnika z województwa mazowieckiego Tymoteusza Peszyńskiego. W kolejnej walce Bartek uległ natomiast Alanowi Figura z Goleniowa.  Gratulujemy zawodnikom, zaliczyli dobry start pod względem szkoleniowym i pora teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby w przyszłym sezonie boksować na wyższym poziomie. Na zawodach byliśmy dzięki wsparciu: