PAULINA NOWAK MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK
W rozgrywanych w Grudziądzu w dniach 14-17.04.2016r XV Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie nasza zawodniczka Paulina Nowak zdobyła złoty medal w kategorii 48 kg. Stoczyła cztery pojedynki, z których trzy zakończyły się przed czasem! W walce eliminacyjnej Paulina wygrała przez TKO już w 1 rundzie z Patrycją Kowalczyk z klubu TSB Tarnów. W ćwierćfinale Paulina odprawiła w 2 rundzie przez TKO Angelika Żuraw z klubu WDA Świecie. W półfinale pokonała przez TKO w rundzie 3 Alicję Glapka z klubu KKS Włókniarz Kalisz. W finale po bardzo ładnym i technicznym pojedynku Paulina wypunktowała 3:0 Dominikę Huczek z klubu MOSM Tychy i dostała puchar dla najlepszej techniczki XV Mistrzostw Polski Juniorek w boksie. Paulinie gratulujemy i zachęcamy do śledzenia oraz wspierania naszej podopiecznej, gdyż Paulina już we wrześniu powalczy o medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy!!!