CZTERY ZŁOTE MEDALE NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA
W dniach 6-8.03.2020 nasi podopieczni wystąpili w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Na ringu w Boguszów-Gorce nasi podopieczni zdobyli cztery złote medale i tytuły Mistrzów Dolnego Śląska w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.  Ivan Kucherenko, kadet walczący w kategorii 57 kg, w walce półfinałowej odprawił w rundzie drugiej zawodnika z klubu Energetyka Lubin, natomiast w finale górował nad Damianem Wis z klubu Boks Polonia Świdnica. Dodajmy, że Ivan już dzisiaj wyjechał do Wisły na zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów, która zakończy się startem w turnieju w Sofii (Bułgaria) w dniach 16-22.03.2020.  Jarosław Skibiński, junior walczący w kategorii 60 kg, w walce półfinałowej pokonał Gracjana Paździora z klubu Boks Polonia Świdnica, a w finale odprawił zawodnika WKS Śląsk Wrocław.  Tomasz Turzański, junior walczący w kategorii 64 kg, w walce półfinałowej odprawił w drugiej rundzie po ciosach na wątrobę Patryka Maja z klubu Kaczor Boks Team Wałbrzych. W walce finałowej zwyciężył na punkty 2:1 Doriana Bartoszka z klubu Imperium Boxing Wałbrzych.  Mateusz Wojtasiński, senior boksujący w wadze 64 kg, w walce półfinałowej pokonał Szymona Piersiaka z klubu Old School Boxing Gym Legnica, natomiast w walce finałowej jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Jakuba Szydełko z klubu Imperium Boxing Wałbrzych. Nasz klub może się pochwalić 100 % skutecznością, na 4 startujących zawodników zdobyliśmy 4 złote medale i wygraliśmy 8 walk! Na zawodach byliśmy dzięki wsparciu:
  • Państwu Marzenie oraz Jarkowi Iwaniukom z firmy Logistyk & Transport Company
Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do wspierania naszych zawodników oraz naszego Klubu, dzięki czemu nasi podopieczni będą mieli jeszcze lepsze warunki do podnoszenia swoich umiejętności sportowych.