TRZY ZŁOTE MEDALE NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA I OPOLSZCZYZNY
Zawodnicy klubu UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław wystartowali w Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie w dniach 10-13 marzec 2016 roku rozegranych w Nysie. Mateusz Wojtasińśki został Mistrzem Dolnego Śląska w kategorii 46 kg oraz zdobył tytuł najlepszego kadeta turnieju. Mateusz pokonał w półfinale przez TKO w 2 rundzie Gracjana Rzepę z klubu PKB Polkowice, natomiast w finale również przez TKO w 2 rundzie zwyciężył Rafała Radwańskiego z klubu Boks Polonia Świdnica. Tym samym nasz utalentowany zawodnik zapewnił  sobie start w Mistrzostwach Polski Kadetów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Agnieszka Matusiak potwierdziła swój prym w kategorii 64 kg wśród seniorek na Dolnym Śląsku, pokonując w walce finałowej Martę Wsiaki w klubu Boks Polonia Świdnica. Sędziowie jednogłośnie wypunktowali zwycięstwo Agnieszki, a sędzia ringowy bardzo się napracował, by przeciwniczka Agi dotrwała do gongu kończącego walkę. Ireneusz Wojtasiński, podobnie jak młodszy brat, zdobył tytuł Mistrza Dolnego Śląska w kategorii 69 kg. Irek pokonał w półfinale Michała Machnickiego z klubu Boks Polonia Świdnica 3:0, a w walce finałowej również na punkty zwyciężył Mateusza Matyję z klubu Orzeł Oleśnica. Start możemy zaliczyć do bardzo udanych. Plan zrealizowany w 100%. Teraz czekają nas przygotowania do imprez centralnych. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy kibicom i sympatykom naszego Klubu za wsparcie. Zachęcamy firmy oraz osoby prywatne do wsparcia finansowego naszych uzdolnionych zawodników.