ZŁOTO I SREBRO NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA I OPOLSZCZYZNY
W trwających od wczoraj do niedzieli Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie wystartowały również nasze zawodniczki. Paulina Nowak zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska na rok 2015. Paulina pokonała Angelikę Bernatowicz z klubu Boks Polonia Świdnica. Paulina jest przykładem na to, że w trzy miesiące dzięki dużemu zaangażowaniu w treningi, można wygrywać i zdobywać tytuły mistrzowskie. Aleksandra Gogolewska zdobyła srebrny medal w grupie seniorek w wadze 51kg. Ola uległa w finale stosunkiem głosów 2:1 doświadczonej Patrycji Bednarek z klubu PKB Polkowice. Nasza zawodniczka walczyła nie tylko z przeciwniczką, ale i z kontuzją i za hart ducha trzeba jej przyznać duże brawa. Agnieszka Matusiak startująca w wadze 64kg seniorka, sprawiła bardzo dużą niespodziankę wygrywając dziś swój pojedynek półfinałowy z doświadczoną zawodniczką z klubu Boks Polonia Świdnica Kingą Czech, która ma już na swoim koncie kilka medali Mistrzostw Polski. Agnieszka zakończyła ten pojedynek przed czasem w drugiej rundzie. Jutro Agnieszka skrzyżuje rękawice z Mirellą Skubij z klubu Orzeł Oleśnica. Dziewczyną serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Agnieszkę, której walkę można oglądać w relacji na żywo jutro od godziny 12:00 na portalu pzb.com.