UDANY START NA SŁOWACJI
W ostatni weekend 23-24.02.2019 nasi zawodnicy wzięli udział Grand Prix Slovakia, z którego przywieźliśmy jedno złoto i trzy srebrne medale. Na ringu w Nitrze triumfował Denys Krotiuk, który zwyciężył przed czasem Petera Ficza ze Słowacji. Ze srebrnym krążkami zakończyli zmagania  Tomek Turzański, który w finale turnieju uległ zawodnikowi gospodarzy Kristian Daniel; a także Jakub Przeszak, który musiał uznać wyższość zawodnika z Węgier Mate Horvath. Natomiast Mateusz Wojtasiński wygrał swój pojedynek półfinałowy przed czasem  z Czechem Marcelem Olah, natomiast w finale zmierzył się z kadrowiczem Słowacji Viliam Tanko i uległ mu na punkty.  Bardzo dobry start w wykonaniu naszych zawodników, a turniej leżał na naprawdę wysokim poziomie. Startowali w nim zawodnicy ze Słowacji, Czech, Węgier i Polski. Była obecna Kadra Kadetów z Czech, dla których był to sprawdzian przed zbliżającymi się Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy.  Na turnieju byliśmy dzięki wsparciu Gmina Wrocław, a także Logistic Transport Company i Marunero sp.zo.o Deweloperzy SA.