UDANY DEBIUT NA TURNIEJU STAMMA
W Warszawie w dniach 12-16.03.2018 gościliśmy w naszym kraju całą bokserską czołówkę, która rywalizowała w 35. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim, którego patronem jest polski trener wszechczasów, Feliks Stamm.  Nasz klub oraz Polskę reprezentowała w wadze 51 kg Jaśmina Zapotoczna, która w swoim debiucie w barwach reprezentacji wywalczyła brązowy medal oraz została uznana za najlepszą polską zawodniczkę tego turnieju.  W walce eliminacyjnej Jaśmina wypunktowała Petrę Lastovkova (Czechy) 3-2. W ćwierćfinale nasza zawodniczka skrzyżowała rękawice z mistrzynią Sri Lanki, J.A.Dulani Jayasinghe, od której okazała się lepsza 4-1. Natomiast w walce półfinałowej Jaśmina musiała uznać wyższość zawodniczki z Brazylii Graziele Souzą, która w tej wadze wywalczyła złoty medal. Gratulujemy Jaśminie dobrego startu i życzymy kolejnych sukcesów!