PAULINA NOWAK MISTRZYNIĄ POLSKI KADETEK
Pięściarki z Dolnego Śląska przywiozły sześć medali w tym dwa złota, jedno srebro i trzy brązy z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które były równocześnie Mistrzostwami Polski Kadetek. Impreza odbyła się w Grudziądzu w dniach od 13 do 18 lipca 2015 roku. Paulina Nowak z klubu UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław zdobyła złoty medal w kategorii 46 kg. Paulina odprawiła kolejno: w ćwierćfinale Aleksandrę Szymańską z z klubu TSB Tarnów w 3 rundzie przez TKO, w półfinale Karolinę Grabczak z klubu Gwarek Łęczna jednogłośnie na punkty, a w finale wygrała z Roksaną Giersz z klubu Boxing Team Chojnice. Paulina została powołana do Kadry Narodowej i będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy na Węgrzech w dniach 14-24.08.2015r. Anna Ghulyan z klubu Boks Polonia Świdnica zdobyła brązowy medal w kategorii 50 kg. Julia Szczurowska z klubu LKB Legnica zdobyła srebrny medal w kategorii 54 kg. Patrycja Pelińska z klubu Kaczor Boks Team Wałbrzych zdobyła brązowy medal w kategorii 57 kg. Agnieszka Serdyńska z klubu Boks Polonia Świdnica zdobyła brązowy medal w kategorii 66 kg. Kamila Kłapouch z klubu Boks Team Oława zdobyła złoty medal w kategorii 80 kg. Liczymy teraz na dobry występ Pauliny Nowak podczas zbliżających się Mistrzostw Europy i zachęcamy do wsparcia finansowego naszej młodej, ambitnej i utalentowanej zawodniczki. Jednocześnie pragniemy podziękować Panu Maćkowi Weber-Dąbrowskiemu i jego firmie Royal Collars, a także Pani Aleksandrze Zemanek oraz Panu Łukaszowi Wrońskiemu, którzy sfinansowali wyjazd Pauliny na OOM. Dziękujemy również portalowi www.sportgame.com.pl za dotychczasową współpracę.