DWA MEDALE MISTRZOSTW POLSKI SENIOREK
W rozegranych w Grudziądzu w dniach 22-25.02.2018r XVIII Mistrzostwach Polski Seniorek wystartowały zawodniczki naszego klubu. Paulina Nowak, startująca w kategorii wagowej 48 kg w półfinale zmierzyła się z Wiktorią Sądej z klubu Legia FC Warszawa i po bardzo dobrym technicznie pojedynku uległa jej stosunkiem 4:1, zdobywając tym samym brązowy medal. Jaśmina Zapotoczna zawodniczka kategorii 51 kg walkę ćwierćfinałową wygrała w drugiej rundzie z Dominiką Stefaniak z klubu KS Boxing Team Chojnice. Natomiast w półfinale przegrała z bardziej doświadczoną i utytułowaną zawodniczką Eweliną Pękalską z klubu PKB Poznań, zapewniając sobie trzecie miejsce. Zawodniczką gratulujemy dobrych walk i wywalczonych medali. Tym razem się uczymy, za rok mierzymy wyżej!!!