facebook

Indywidualnie

Są to zajęcia przeznaczone dla:

  • osób oczekujących szybkich efektów i podnoszenia swoich umiejętności technicznych,
  • osób, które mają nienormowany czas pracy,
  • jako alternatywa dla monotonnych zajęć w siłowni lub zajęć fitness.

Częstotliwość i godzina treningu ustalana jest z trenerem osobistym przez zainteresowanego. W treningu dużą rolę odgrywa tak zwane tarczowanie. Polega ono na zadawaniu ciosów w tarcze bokserskie trzymane przez trenera, który bardzo szybko i precyzyjnie koryguje błędy oraz w łatwy sposób wprowadza nowe ciosy lub obrony w przypadku wczesnej nauki. Klienci zaawansowani doskonalą na tarczach kombinacje uderzeń w złożonych układach tworzonych pod indywidualne zdolności i predyspozycje danej osoby.
Podczas zajęć korzysta się z całego zaplecza treningowego sali, wedle życzeń klienta, bądź wskazówek osobistego trenera.

Co wnosi Boks w nasze życie?

Boks ma wpływ na rozwój zalet charakteru oraz sposobu podejmowania decyzji. Rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje. Ponadto charakter tej dyscypliny sportu pozwala traktować zajęcia jako naukę samoobrony. Boks pomaga w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Uczy kontroli nad uczuciami gniewu i strachu, umiejętności przezwyciężania zmęczenia i bólu. Poprawia nasze samopoczucie oraz wnosi radość w nasze życie, przez co poprawia jego jakość.

  • Boks uprawiany rekreacyjnie można traktować jako: „odtrutkę na ujemne skutki technizacji i ograniczenia środowiska naturalnego”.
  • Może pełnić rolę „zaworu bezpieczeństwa” w stresowym i napiętym życiu zawodowym.
  • Poza tym doskonale redukuje tkankę tłuszczową i wzmacnia muskulaturę.

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Podczas godzinnego treningu boksu można spalić do 1000 kilokalorii!


UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA SWOJE PIERWSZE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE!

Zadzwoń: 519 357 685