ADRENALINA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU „ZŁOTA KORONA”
Zawodnicy UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław wystartowali w sobotę 11.02.2017 w Karsiborze na 3 Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „Złota Korona”. Mateusz Wojtasiński, junior w kategorii 52 kg, wygrał jednogłośnie na punkty z Piotrem Kowalczykiem z klubu Włókiennik Łódź. Jakub Gołębiewski, junior 69 kg porozbijał zawodnika z klubu Boks Szamotuły. Aleksandra Gogolewska seniorka 51 kg, uległa stosunkiem głosów 2:1 z reprezentantką Litwy. Ireneusz Wojtasiński, młodzieżowiec 69 kg został uznany tylko przez sędziów jako pokonany w pojedynku z Tomaszem Gryckiewiczem z klubu SAKO Gdańsk. Natomiast Rafał Wołczecki młodzieżowiec 75 kg, wygrał 2:1 z Sebastianem Korgulem z klubu Spartakus Szczecin. Pierwszy start w nowym sezonie mamy już za sobą, przygotowania trwają do najważniejszych imprez mistrzowskich. Bądźcie z nami, bo będzie się działo.