6 ZŁOTYCH MEDALI, SREBRO i BRĄZ NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA!

Dużym sukcesem zakończył się start naszych zawodników w Mistrzostwach Dolnego Śląska, które zostały rozegrane w Lubaniu w dniach 1-3.03.2019r.  Dorobek medalowy Adrenaliny to 6 złotych krążków, a także srebrny oraz brązowy. W klasyfikacji klubowej zajęliśmy 3 miejsce na 23 startujące kluby. Dodajmy jeszcze, że startowało od nas 6 zawodników i dwie zawodniczki i każdy wrócił z medalem!

Złote krążki zdobyli: Magda Sochowicz, Ola Gogolewska, Jakub Przeszak, Denis Krotiuk, Irek Wojtasiński, a także Mateusz Wojtasiński, który dodatkowo zgarnął nagrodę, za najlepszego seniora turnieju. Srebro wywalczył Tomek Turzański, który uległ stosunkiem głosów 2:1 swojemu przeciwnikowi z Polkowic, więc zabrakło bardzo niewiele. Brązowym medalistą i objawieniem tych Mistrzostw został Damian Luboch, który jest najmniej doświadczonym zawodnikiem w naszym teamie, a stoczył fenomenalną walkę w półfinale ulegając późniejszemu triumfatorowi tej kategorii wagowej.

Zawodnikom szczerze gratulujemy wyników i postawy w ringu #zkażdymkrokiembliżejcelu

Pragniemy podziękować firmie Logistic Transport Company za stroje dla całej naszej drużyny, a także obecność sponsora i wspieranie zawodników podczas całego turnieju!!!

Dziękujemy również trenerom z Elite Training Academy, którzy pomagali w przygotowaniu motorycznym, a także Trener Mentalny Maja Marciniak – za przygotowanie naszej głowy!